czwartek, 2 lutego 2012

Lekcja miłości


W końcu mogę se pochwalić moim nowym projektem - nową kolekcją "Lekcja miłości" która już za moment zawita do Galerii Papieru!
O takiej kolekcji rozmawiałyśmy z właścicielką Galerii Papieru właściwie od samego początku. Rożne sploty losu sprawiały, że spadała na dalszą pozycję kolejki "do zrobienia", aż w końcu - jest! Przedstawiam:
Lekcję miłościKolekcja składa się z 6 dwustronnych papierów 30,5x30,5cm oraz (nowość) 6 papierów 15x30,5cm (które zastąpiły 15x15cm). Mam nadzieję, że nowy format okaże się dla Was wygodniejszy (można użyć paska przez całą długość LO, albumu lub pociąć na 3 standardowe wielkości do kartek). W kolekcji dominują dwa kolory: różowy oraz niebieski. Wzory to głównie różyczki w różnych odsłonach dopełnione po drugich stronach prostszymi wzorami - kropkami, ornamentami czy pasami. Na "połówkowych" papierach jest trochę zieleni oraz słonecznej żółci. Papiery są tradycyjnie lekko postarzane (delikatny krem na brzegach) oraz wzory przetarć.

Kolekcja tworzyła mi się wprost "sama", mam nadzieje, że Wam będzie się też tak z nią pracować i  użyjecie jej w wielu swoich projektach.

Na koniec serdecznie zapraszam na bloga Galerii - można tam wygrać zestawy papierów.

8 komentarzy: