sobota, 25 sierpnia 2012

Pora na świeta. ;)

Jakkolwiek by to nie brzmiało, wakacje są dla mnie czasem, kiedy myślę głównie o choince, śnieżynkach, dzwoneczkach i całej reszcie bożonarodzeniowych ozdób.
Wszystko to za sprawą projektowania świątecznych kolekcji papierów. W tym roku moje myśli pobiegły w stronę ciepłego, nostalgicznego klimatu - stąd w kolekcji "Świerszcz za Kominem" pojawiła się duża dawka ecru doprawiona soczystą zielenią oraz bordo.
Wzory stanowią połączenie świątecznych akcentów z uniwersalnymi motywami. Pojawiają się tam zarówno świerkowe gałązki, ostrokrzew, płatki śniegu jak i delikatne koronkowe wzory, stylizowane zawijasy i proste elementy które będą pasować do wielu projektów. Właściwie każdy papier może mieć swoje drugie życie poza sezonem świątecznym.


Papiery są oczywiście dwustronne, pełna kolekcja zawiera sześć arkuszy o wymiarach 30,5x30,5cm oraz sześc 15x30,5cm. Dodatkowo pojawiły się ponownie obrazki o tematyce świątecznej, dzieci przed choinką i sceny z żłóbka.

Mam nadzieję, że praca z kolekcją "Świerszcz za Kominem" będzie sprawiać wam mnóstwo radości i że znajdziecie dla niej wiele zastosowań zarówno w sezonie świątecznym jak i poza nim.
Już teraz zapraszam do Galerii Papieru na zakupy oraz na bloga gdzie można wygrać zestaw papierowych "cukierków".

5 komentarzy:

 1. REWELACJA !!!! juz je kocham, za kolory, wzory i to że są UNIWERSALNE

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluje Sylwia!Piękna kolekcja!Już zacieram łapki i nie mogę sie doczekac kiedy będzie u mnie..zamówiłam 2 komplety..zastanawiam sie teraz czy nie za mało:P

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne papiery- kolorystyka, wzory cudo:]

  OdpowiedzUsuń
 4. są po prostu doskonałe!!! uwielbiam twoje papiery :)))

  OdpowiedzUsuń