środa, 2 stycznia 2013

Kopertówka z nowych papierów!

Dzisiaj mam Wam do pokazania kopertówkę z najnowszej kolekcji Galerii Papieru - Biała Róża. Do pracy z moim najmłodszym dzieckiem długo się zabierałam ( pewnie nie uwierzycie ale papiery miałam już przed świętami!!! ) - czas świąteczno-noworoczny w tym roku nie sprzyjał scrapowaniu. Prezent od świętego Mikołaja - flamastry Distress do kolorowania skutecznie odciągnęły mnie od pracy z papierem. Ale w końcu znalazłam chwilkę - i oto efekt.
W roli głównej Biała Róża 02 oraz 05. Welon panny młodej muśnięty brokatem - dodało mu to lekkości. Kwiatuszki i listki z wykrojników i Gotowe!!! Czuję, że mogę ogłosić powrót do świata scraperek!!! ( choć Distressy kusząco łypią na mnie z pudełka...)Nowe papiery czekają na Was w Galerii Papieru.
13 komentarzy:

 1. Świetna karteczka! Para młoda jest bardzo ładnie pomalowana:) A papierki zaprojekotwałaś cudne! Listeczki widoczne na papierze wyglądają tutaj jak embosowane! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna kartka i piękne papiery :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękna! A te papiery.... mrrr...

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudna kopertówka :).
  A papiery są cudowne!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Jestem potwornie zazdrosna lub jak kto woli - spragniona papierów z bliska! Z bardzo bliska :) Pozdrawiam i gratuluję takiego mocnego wejścia w nowy rok!

  OdpowiedzUsuń
 6. śliczna praca, nie mogę się napatrzeć!
  Najlepszego w Nowym Roku

  OdpowiedzUsuń
 7. cudna kopertka! i na pięknych papierach:) i ja nie mogę zabrać się do scrapowania, ale jak mam w domu gościa od blisko trzech tygodni, to trudno znaleźć czas... ale za tydzień ferie:) pozdrawiam noworocznie:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Super papiery cudne, kopertówka śliczna :))

  OdpowiedzUsuń
 9. Cudoo - a co to za stempelek ??

  OdpowiedzUsuń
 10. Piękna kolekcja ! :) Rewelacyjna kolorystyka :)

  OdpowiedzUsuń